Вільний той, хто може говорити правду, шасливий той, чию правду розуміють і прощають, мудрий той, хто правдою не завдає болю ... Успіхів і миру!!!

Дуже рада, що Ви заглянули

! Сьогодні

Підготовка до ЗНО


Завдання для підготовки до ЗНО завантажити тут






МАТЕМАТИКА + відеоуроки =ЗНО корисний сайт курси підготовки до ЗНО 


У розділі розміщені тести ЗНО онлайн з математики, що були запропоновані для виконання абітурієнтам під час основних та додаткових сесій зовнішнього незалежного оцінювання, а також варіанти тестів, що пропонувались абітурієнтам під час пробного зовнішнього незалежного оцінювання.


(Є. П. Нелін, ГЕОМЕТРіЯ у таблицях , Харків "Гімназія" 2010)


Секрети підготовки до ЗНО
Секрет №1:Розділяйте матеріал для підготовки за темами і співвідносьте з часом. Наприклад , на конкретну тему виділяйте два дні (приклад вкрай умовний - це може бути як один день, так і тиждень).

Секрет №2: Заведіть своєрідний щоденник успіхів. Зокрема це стосується кількості правильних відповідей у тестах і часуїх проходження. Щоб реально простежити, наскільки ефективно йде підготовка, час від часу фіксуйте свої результат, щоб за 2-3 місяці побачити, наскільки вони змінилися - звичайно ж, на краще. Час тут вкрай важливий, оскільки, як відомо, на написання тесту відводиться від двох до трьох годин.Тож,потрібно бути готовим укластися увідведений час.

Секрет №3: Приділяйте вдосталь уваги відкритим завданням - творам, питанням з відкритими відповідями. По-перше, хоча б через те, що за ці завдання дається більше балів і, як правило, в них допускається більше помилок. Тому розв'язуйте задачі і пишіть твори якомога більше. Для останніх згодиться запам'ятати якусь кількість цікавих крилатих висловів або відомих сентенцій, які суттєво доповнять ваш текст і зміцнять аргументи у творі-роздумі.

Секрет №4:Використовуйте аудіокниги, щоб зекономити час. Для того, щоб освіжити у пам'яті програмні художні твори, можна озброїтися аудіокнигами, яких предостатньо на просторах інтернету. Таким чином, можна готуватися до ЗНО, «читаючи » в транспорті, займаючись спортом чи своїм хобі.

Секрет № 5: Учіться разом! Кооперуйтеся з друзями й однокласниками, яким цьогоріч також випало складати випускний іспит. Спільна робота вимагає високої самоорганізації: звісно, проводити разом весело час значно легше, ніж студіювати підручники. Однак така робота може бути насправді плідною. Наприклад, ваш товариш може краще зрозуміти й пояснити якусь тему, що й ви можете зробити у відповідь. Можна банально влаштувати один одному коротке опитування.

Секрет № 6: Витягніть себе із зони комфорту. Давньоримські оратори запам’ятовували свої промови, походжаючи з одного приміщення в інше. Засвідчений психологами факт: зміна оточення сприяє запам’ятовуванню. Тому підготовка до ЗНО – цілком нормальний привід витягнути себе, наприклад, в шкільну бібліотеку, в парк тощо. Сама зміна приміщення змусить ваш мозок працювати активніше й готуватися результативніше.

Секрет № 7: Слідкуйте за новинами, але не нагнітайте паніку. Дуже важливо залишатися в курсі всіх нововведень ЗНО - появою додаткових документів, можливих змін у процедурі і т.п. Але слід довіряти тільки офіційним джерелам, які мають відношення до Українського центру оцінювання якості освіти і Міносвіти. Серед них – безпосередньо сайти МОН та УЦОЯО, новинні портали «Освіта» і «Освітній портал». І, звичайно ж, слідкуйте за новинами на сайті Українського центру підготовки абітурієнтів.






Що неслід робити на ЗНО Учасника зовнішнього незалежного оцінювання можуть позбавити права проходити ЗНО або анулювати його роботу. Тож у цій статті зібрано для вас перелік тих речей, які не потрібно робити, якщо ви бажаєте успішно скласти ЗНО.

1.Спілкування з іншими учасниками. Абітурієнта можуть позбавити права на продовження роботи над тестом, якщо в аудиторії він заважає іншим учасникам тестування працювати над тестом або спілкується з іншими абітурієнтами. Заборонено передавати іншим учасникам тестування будь-які предмети та матеріали.

2. Використання засобів зв'язку. Учасник тестування буде вимушений покинути аудиторію, якщо з'ясується, що він має при собі засоби зв'язку, пристрої зчитування та відтворення інформації. Також забороняється мати при собі друковані чи рукописні матеріали, що не передбачені процедурою ЗНО.
Зверніть увагуна те, що учасника ЗНО позбавляють права продовжити роботу над тестом за наявності навіть вимкненого мобільного телефону. Також роботу абітурієнта можуть анулювати вже після проходження тестування, якщо з'ясується, що він мав при собі телефон під час проведення ЗНО.
Для виявлення в абітурієнтів засобів зв'язку та з метою здійснення контролю дотримання процедури проходження зовнішнього незалежного оцінювання в пунктах тестування можуть використовуватися технічні засоби (камери відеоспостереження, металодетектори тощо). Виявляти наявність заборонених предметів мають право працівники Державної служби охорони, Українського та Регіональних центрів оцінювання якості освіти, а також особи, уповноважені здійснювати контроль проведення ЗНО.
3. Відсутність необхідних документів. Уважно ознайомтеся з переліком документів, які ви повинні мати при собі для допуску до написання тестування. Завчасно зберіть весь необхідний пакет документів та перевірте зранку, чи поклали ви їх у свою сумку. Будьте уважними та відповідальними у цей момент.
4. Запізненняна ЗНО. Допуск до пункту тестування припиняється за десять хвилин до початку написання робіт. Будь-яке запізнення унеможливлює проходження тесту, тому рекомендується заздалегідь відвідати пункт тестування та перевірити маршрути проїзду до нього. У пункті тестування бажано з'явитися за тридцять хвилин до початку тесту. Виходьте з дому так, щоб прибути на пункт тестування без запізнень, навіть якщо станеться щось непередбачуване.




Підготовка до ЗНО

Підготовка до ЗНО з геометрії (Оновлено)

(Оновлено) Для підготовки до ЗНО необхідні знання та досвід з розв'язування
задач і тестів. Пропоную таку можливість: тематичні тести з тем геометрії.
Початкові поняття планіметрії. Геометрична фігура. Поняття про аксіоми, теореми, поняття про обернену теорему. ТЕСТ 1
Кути та їх види. Величина кута та її властивості. Суміжні та вертикальні кути. ТЕСТ 2
Паралельні прямі і прямі, що перетинаються. ТЕСТ 3
Трикутники та їх види. Ознаки рівності трикутників.
рівнобедрений трикутник та його властивості.ТЕСТ 4
Сума кутів трикутника. ТЕСТ 5
Подібність трикутників. Теорема Піфагора. ТЕСТ 6
Поняття площі. Площа трикутників. ТЕСТ 7
Коло і круг. Дотична до кола. ТЕСТ 8
Вписані кути. ТЕСТ 9
Довжина кола і площа круга. ТЕСТ 10
Вписані та описані трикутники. ТЕСТ 11
Тригонометричні функції гострого кута прямокутного трикутника. ТЕСТ 12
Розв'язування довільних трикутників. ТЕСТ 13
Паралелограми, їх види та властивості. ТЕСТ 14
Трапеції, їх види та властивості. ТЕСТ 15
Площа чотирикутників. ТЕСТ 16
Многокутники та їх властивості. ТЕСТ 17
Правильні многокутники та їх властивості. ТЕСТ 18
Декартові координати на площині. ТЕСТ 19
Вектори на площині. ТЕСТ 20
Аксіоми стереометрії. Паралельність прямих і площин у просторі. ТЕСТ 21

У розділі розміщено матеріали, які допоможуть Вам підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання 
Українська мова і література [6]
Перейти до категорії
Історія України [2]
Перейти до категорії
Математика [6]
Перейти до категорії
Фізика [2]
Перейти до категорії
Хімія [2]
Перейти до категорії
Біологія [2]
Перейти до категорії
Географія [2]
Перейти до категорії
Англійська мова [3]
Перейти до категорії
Французька мова [3]
Перейти до категорії
Німецька мова [3]
Перейти до категорії
Іспанська мова [3]
Перейти до категорії

2.Тут ви можете безкоштовно пройти онлайн тестування
http://testzno.com.ua/index.php?option=com_jquarks&controller=quiz&id=6&Itemid=2

3.Або тут

4.І тут

5.ТЕСТИ ЗНО ОНЛАЙН З МАТЕМАТИКИ 


                      Тести
У цьому розділі зібрано варіанти тестів з математики для підготування до ЗНО-2018 онлайн. Їх було використано Українським центром оцінювання якості освіти під час тестувань 2010–2017 років. За допомогою тренувальних тестів можна перевірити й оцінити свої знання. Порядок нарахування балів такий, як і на реальному тестуванні.
У тестах вам потрібно буде виконати завдання з геометрії, алгебри та початків аналізу трьох типів: вибрати правильну відповідь із запропонованих, знайти відповідності між варіантами відповідей, дати короткі числові відповіді на відкриті питання.

Зверніть увагу, що на ЗНО ви будете обмежені у часі.
Роздрукувати

Варіанти:

1  2

2013

3  4

2012
5

2011
6 7

2010

Тести пробних сесій ЗНО та демонстраційні тестові варіанти

У цьому розділі зібрано демонстраційні варіанти тестів і пропоновані Українським центром оцінювання якості освіти на пробних сесіях ЗНО.

Роздрукувати

Варіанти:
8
2014
9
2013
10
2012
11
2011
1213
2010

ПІДГОТОВКА ДО ЗНО





Алгебра. Натуральні чісла

Алгебра. Звичайні дроби

Алгебра. Десяткові дроби

Алгебра. Додатні і від`ємні числа

Алгебра. Дійсні числа

Завдання для самостійного розв`язування 1


Пробне тестування 2010


Частина 2

Алгебра. Відношення, пропорціі

Алгебра. Степені

Алгебра. Буквенні вирази

Алгебра. Корені

Алгебра. Логарифми

Завдання для самостійного розв`язування 2

Пробне тестування 2010

Частина 3

Алгебра. Одночлени і многочлени

Алгебра. Алгебраїчний дріб

Алгебра. Проценти

Завдання для самостійного розв`язування 3

Пробне тестування 2010

Частина 4

Алгебра. Рівняння

Алгебра. Нерівності

Алгебра. Функції

Алгебра. Прогресії

Пробне тестування 2010

Завдання для самостійного розв`язування 4

Частина 5

Алгебра. Похідні функції

Алгебра. Первісна та визначений інтеграл

Елементи комбінаторики

Початки теорії імовірностей

Елементи статистики

Пробне тестування 2010

Завдання для самостійного розв`язування 5

Частина 6

Планіметрія. Геометричні фігури на площині

Планіметрія. Трикутники

Планіметрія. Чотирикутники

Планіметрія. Многокутники

Планіметрія. Коло, круг

Планіметрія. Координати і вектори на площині

Завдання для самостійного розв`язування 6

Пробне тестування 2010

Частина 7

Стереометрія. Прямі та площини в просторі

Стереометрія. Многогранники

Стереометрія. Тіла обертання

Стереометрія. Координати і вектори в просторі

Завдання для самостійного розв`язування 7
Пробне тестування 2010













1 коментар:

ЗНО сказав...

Дякую!